Дитяче автокрісло El Camino Evolution 2 360
Відео 2Фото 48 |
El Camino Evolution 2 360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити El Camino Evolution 2 360
Усі ціни 69 →Автокрісло El Camino EVOLUTION 2 ME 1045-1 Black Striped чорне (25861) | 4 906 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1045-1 EVOLUTION 2 360 ISOFIX (Royal Gray | 5 198 грн. |
Автокресло El Camino Evolution 2 360 Me 1045-1 Isofix 0-36 кг black stripe | 4 906 грн. |
Автокрісло El Camino (0-36кг) ME 1045-1 EVOLUTION 2 360 ISOFIX (black luxe | 4 542 грн. |
Автокрісло El Camino ME 1045-1 Evolution 2 360 Isofix Black striped 0-36 к | 5 513 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла El Camino Evolution 2 360:
- Вкладиш для регулювання глибини, підніжка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →