Дитяче автокрісло El Camino Step ME1017
Відео 1Фото 8 |
El Camino Step ME1017 |
|
Практична модель з довгограючим характером, розрахована на перевезення дитини протягом багатьох років. Універсальність характеру автокрісла пояснюється охопленням всіх вагових груп: 0+, 1, 2 і 3. Відповідно, крісло підійде і дітлахам з народження, і підліткам у віці до 12 років. Протягом першого року життя малюка виріб розміщується в салоні транспортного засобу виключно проти шерсті, тобто спиною по ходу руху машини.
Всі наступні роки крісло стоїть на задньому дивані автомобіля обличчям у напрямку ходу «залізного коня». Маленькі дітки пристібаються в сидінні El Camino Step ME1017 внутрішніми п'ятиточковими ременями, з 3-4 років від народження маленького пасажира від них можна відмовитися — пристібати чадо знадобиться штатним інерційним автоременем. Регулюванням в конструкції виробу піддаються кут нахилу спинки (4 Положення), висота розміщення підголівника і внутрішніх пристяжних ременів. Для зміни глибини посадки модель комплектується знімним валиком. Також знімним в ній видався лляний чохол.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Купити El Camino Step ME1017
Усі ціни 11 →Автокресло El Camino (0-36кг) Me 1017 Step (royal turquoise) | 4 265 грн. |
Автокрісло дитяче El Camino ME 1017 STEP Royal Turquoise | 4 450 грн. |
Автокрісло ME 1017 STEP ROYAL MEDIUM GRAY | 4 234 грн. |
Автокрісло дитяче ME 1017 STEP Royal Gray | 4 572 грн. |
Автокрісло ME 1017 STEP ROYAL TURQUOISE | 4 234 грн. |
- Розмір: 48x54x59 см