Гойдалка El Camino Sensa ME 1028 (ME 1028)
Фото 4 |
El Camino Sensa ME 1028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог El Camino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі El Camino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити El Camino Sensa ME 1028
Усі ціни 34 →Качели-шезлонг El Camino Sensa Circles Mint (ME 1028) | 4 625 грн. |
Гойдалка El Camino Sensa сіро-м'ятний (ME 1028 Circles Mint) ME 1028 Circ | 5 839 грн. |
Гойдалка-шезлонг 2в1 El Camino Sensa ME 1028 Circles Aqua Mint (333224) | 4 854 грн. |
Електронна гойдалка 2 в 1 EL Camino Sensa ME 1028 Circles Aqua Mint | 4 120 грн. |
Дитяча гойдалка-шезлонг El Camino ME 1028 Circles Mint | 5 030 грн. |
ще 20 пропозицій
1 березня 2021, 09:28
Есть в продаже игрушки к качеле EL amina Sensa ME 1028 #
Нужно три игрушечки ми купили бу качель но без игрушечек
27 вересня 2020, 21:47
Дополнительные ыозможности #
Подскажите пожалуйста в дополнительных возможностях написано, что можно подключить плеер. Какой именно плеер можно подключить к этому укачиватклю?
anonim
20 червня 2020, 01:02
Запчасти #
Здравствуйте. А у вас есть плата (схема), чтобы купить к укачивающему центру el Camino sensa? А то сгорела у нас.
Додаткові функції і можливості крісла-гойдалки El Camino Sensa ME 1028:
- Розмір крісла: 69x48x54 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →