Бойлер Eldom Eureka Slim 80 (WV08039D)
Фото 3 |
Eldom Eureka Slim 80 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Eureka Slim 80
Усі ціни 27 →Eldom Eldom Eureka 80 Slim WV08039D | 10 042 грн. |
Водонагрівач ELDOM WV08039D | 8 215 грн. |
Водонагрівач Eldom Eureka 80 SLIM 2x1.0 kW WV08039D 2569 | 9 540 грн. |
Водонагреватель Eldom Eureka 80 Slim 2x1.0 kW WV08039D | 9 688 грн. |
Водонагрівач Eldom Eureka 80 SLIM 2x1.0 kW WV08039D 002387 | 13 734 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eldom Eureka Slim 80
Ціни на Eldom Eureka Slim 80 |
---|---|---|---|---|
Eldom Eureka Slim 30 | від 7 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Eldom Eureka Slim 50 | від 6 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Eldom Eureka Slim 80 | від 8 215 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →