Бойлер Eldom Thermo WV10046 TRG
Фото 4 |
Eldom Thermo WV10046 TRG 80 л100 л |
|
Підключення зовнішнього джерела до теплообмінника з лівого боку.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom Thermo WV10046 TRG
Усі ціни 18 →Eldom Eldom Thermo 100 WV10046 TRG | 10 473 грн. |
Комбинированный водонагреватель Eldom Thermo 100 WV10046 TRG | 10 473 грн. |
Водонагрівач Eldom Thermo 100 WV10046TRG 3624 | 9 949 грн. |
Водонагрівач Eldom Thermo 100 WV10046 TRG | 10 486 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Eldom Thermo WV10046TRG | 9 177 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Eldom Thermo WV10046 TRG
Ціни на Eldom Thermo WV10046 TRG |
---|---|---|---|---|
Eldom Thermo WV08046 TRG | від 8 187 грн. | 18 пропозицій | ||
Eldom Thermo WV10046 TRG | від 9 171 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →