Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EMT 25203 OC (EMT 25203 OC)
Electrolux EMT 25203 OC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EMT 25203 OC
Усі ціни 42 →ELECTROLUX EMT25203OC | 16 409 грн. |
Electrolux Electrolux EMT25203OC | 20 199 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux Emt 25203 OC | 16 745 грн. |
ELECTROLUX EMT25203OC | 16 600 грн. |
ELECTROLUX EMT25203OC | 16 327 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EMT 25203 OC
Ціни на Electrolux EMT 25203 OC |
---|---|---|---|---|
Electrolux EMT 25203 C | від 8 698 грн. | 50 пропозицій | ||
Electrolux EMT 25203 OC | від 16 240 грн. | 42 пропозиції | ||
Electrolux EMT 25203 OK | від 11 149 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →