Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EMT 25203 C (EMT 25203 C)
Electrolux EMT 25203 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EMT 25203 C
Усі ціни 48 →ELECTROLUX EMT25203C | 9 094 грн. |
Electrolux Electrolux EMT25203C | 9 999 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux EMT25203C | 9 060 грн. |
Electrolux EMT 25203 C | 10 430 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux EMT25203C | 9 498 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Electrolux EMT 25203 C
Ціни на Electrolux EMT 25203 C |
---|---|---|---|---|
Electrolux EMT 25203 C | від 8 698 грн. | 50 пропозицій | ||
Electrolux EMT 25203 OC | від 16 240 грн. | 41 пропозиція | ||
Electrolux EMT 25203 OK | від 11 149 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →