Вбудована мікрохвильова піч Electrolux LMS 4253 TMH
Фото 4 |
Electrolux LMS 4253 TMH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LMS 4253 TMH
Мікрохвильовка з грилем Electrolux LMS4253TMH | 17 839 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux LMS4253TMH | 19 305 грн. |
Electrolux Seria 600 LMS4253TMH | 19 200 грн. |
Electrolux Seria 600 LMS4253TMH | 20 160 грн. |
Мікрохвильова піч Electrolux Seria 600 LMS4253TMH | 19 680 грн. |
Ми завжди користувалися мікрохвильовими печами самсунг, але так як електролюкс останнім часом добре собі зарекомендує на українському ринку вирішили взяти цю. Звичайно до функціоналу доводиться звикати, адже все не на своїх місцях і логіка явно у розробників кульгає. - Якість складання
- Гріє більше їжу, ніж посуд - Є функціонал якого немає ніде, наприклад, поетапне приготування. Для кожного із трьох циклів можна задати потужність та час. - Немає програми провітрювання від запахів
- Якщо запускаєш швидке 30 секунд, то не можна збільшити час після того, як цикл запустився. Тобто, якщо ви захочете розігріти щось за 2 хвилини, то потрібно буде чотири рази натиснути кнопку до старту. - Немає рецептів, натомість є програми, для новачків буде складно Alexander: користуюся Electrolux LMS 4253 TMX менше місяця |
Додати відгук
Модификації Electrolux LMS 4253 TMH
Ціни на Electrolux LMS 4253 TMH |
---|---|---|---|---|
Electrolux LMS 4253 TMW | від 12 030 грн. | 25 пропозицій | ||
Electrolux LMS 4253 TMX | від 12 380 грн. | 125 пропозицій | ||
Electrolux LMS 4253 TMH | від 17 839 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →