Варильна поверхня Electrolux GPE 363 RBV бежевий
Фото 4 |
Electrolux GPE 363 RBV бежевий бежевий чорний |
|
Елегантна вбудована газова варильна поверхня з надійним механічним управлінням, стильним робочим столом із загартованого скла і потужною WOK-конфоркою. Відрізняється ромбовидної компонуванням конфорок, оригінальним дизайнерським рішенням в стилі ретро (ручки кранів в стилі рустик) і якістю збірки, яка виконується в Італії. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на використання в стилізованих інтер'єрах.
Поліпшені конфорки Speed Burner з пальниками Vertical Flame забезпечують прискорений розігрів каструль і сковорідок. Завдяки вертикальній орієнтації полум'я конфорки демонструють на 20% більшу економічність, ніж стандартні. Литі чавунні решітки (дві окремих секції) мають преміальний зовнішній вигляд), що не втрачається з часом. Вони будуть надійною опорою для будь-якого посуду, легко переносять дію полум'я і можуть митися в посудомийній машині.
Газова варильна поверхня Electrolux GPE 363 RBV обладнана чотирма конфорками (54 мм — 1,0 кВт, 2х70 мм — 2,0 кВт, 128 мм — 4,0 Вт), які здатні забезпечити значну сумарну теплову потужність (до 8 кВт). Потужна конфорка з двома рядами полум'я допоможе рівномірно прогріти WOK-посуд зі сферичним днищем. Система автоматичного підпалу, вбудована в ручки газових кранів, дає можливість швидко активувати будь-яку конфорку однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux GPE 363 RBV бежевий
Усі ціни 14 →ELECTROLUX GPE363RBV | 12 600 грн. |
Варильна поверхня Electrolux GPE363RBV | 14 214 грн. |
Electrolux GPE363RBV | 14 899 грн. |
ELECTROLUX GPE363RBV | 13 261 грн. |
Варочна поверхня Electrolux GPE 363 RBV (GPE363RBV) | 14 897 грн. |
Модификації Electrolux GPE 363 RBV
Ціни на Electrolux GPE 363 RBV |
---|---|---|---|---|
Electrolux GPE 363 RBV бежевий | від 12 491 грн. | 14 пропозицій | ||
Electrolux GPE 363 RBK чорний | від 11 870 грн. | 52 пропозиції |