Плита Finlux FC 562WGFB чорний
Фото 4 |
Finlux FC 562WGFB чорний 2021 рікавтопідпал нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Finlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Finlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Finlux FC 562WGFB чорний
Усі ціни 9 →Комбінована плита Finlux FC-562wgFB | 11 899 грн. |
Finlux FC-562wgFB | 13 360 грн. |
Finlux FC-562wgFB | 13 694 грн. |
Плита Finlux FC 562WGFB чорний | 12 133 грн. |
Finlux FC-562wgFB | 14 028 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Finlux FC 562WGFB
Ціни на Finlux FC 562WGFB |
---|---|---|---|---|
Finlux FC 562WGFI нержавіюча сталь | від 17 630 грн. | 2 пропозиції | ||
Finlux FC 562WGFB чорний | від 11 889 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →