Духова шафа Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X (949 494 467)
Фото 7 |
Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X нержавіюча сталь чорний |
|
Представляє лінійку SteamCrisp виробника духовка Electrolux належить до прогресивних рішень з розширеною функціональністю. Так, модель підтримує можливість приготування на парі, за рахунок чого можна уникнути пересушування і підвищити соковитість різних страв, починаючи від жаркого і закінчуючи випічкою і хлібом. Також духова шафа Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X комплектується термощупом, який дасть змогу автоматично контролювати температуру і відповідно ступінь готовності м'яса і риби.
Робоча камера вміщує до 72 л і працює в розширеному температурному діапазоні від 30 до 300 °C, що знадобиться, наприклад, для готування піци за класичною рецептурою. Для усіх передбачених тут 10 режимів приготування за замовчуванням установлені оптимальні температури, але користувач може їх змінити на власний розсуд. З інших особливостей моделі варто виділити наявність автодоводчика SoftClosing, телескопічних напрямні на одному рівні, функції очищення духовки паром, а також економічне енергоспоживання A+).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X
Усі ціни 7 →ELECTROLUX EOC6H71X | 29 033 грн. |
ELECTROLUX EOC6H71X | 28 469 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOC6H71X | 26 599 грн. |
Electrolux SteamCrisp 700 EOC6H71X | 25 600 грн. |
Electrolux SteamCrisp 700 EOC6H71X | 26 240 грн. |
Духова шафа Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X (949 494 467) | 25 366 грн. |
Electrolux SteamCrisp 700 EOC6H71X | 26 880 грн. |
Модификації Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X
Ціни на Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamCrisp EOC 6H71X | від 25 366 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux SteamCrisp EOC 6H71Z | від 25 699 грн. | 3 пропозиції |