Каструля Con Brio CB-1128
Con Brio CB-1128 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1128
Усі ціни 8 →Каструля Con Brio 5.6л (1128-CB) | 1 898 грн. |
Кастрюля Con Brio 5.6л (1128-CB) | 1 851 грн. |
Каструля Con Brio Triply 5,6л (1128-CB) | 1 930 грн. |
Кастрюля с крышкой Con Brio 5,6 л 1128-CB | 2 090 грн. |
Con Brio 1128-CB | 1 766 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Con Brio CB-1128
Ціни на Con Brio CB-1128 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1129 | від 1 183 грн. | 8 пропозицій | ||
Con Brio CB-1127 | від 1 368 грн. | 9 пропозицій | ||
Con Brio CB-1128 | від 1 766 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →