Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z (949 499 563)
Фото 9 |
Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z
Усі ціни 12 →Духовка електрична Electrolux EOD6C77Z | 17 599 грн. |
Electrolux EOD6C77Z | 17 610 грн. |
Духова шафа Electrolux EOD6C77Z | 17 990 грн. |
ELECTROLUX EOD6C77Z | 21 273 грн. |
Духовка електрична Electrolux EOD6C77Z | 22 172 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6C77 V | від 18 150 грн. | 15 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 X | від 19 140 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux SteamBake EOD 6C77 Z | від 17 599 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →