Варильна поверхня ELEYUS Magenta 45 IS CF нержавіюча сталь
Фото 4 |
ELEYUS Magenta 45 IS CF нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Компактна вбудована триконфоркова газова варильна поверхня з оптимізованим компонуванням, робочим столом з нержавіючої сталі, системою електричного розпалювання та функцією газ-контроль. Нестандартне компонування конфорок може успішно вписатися в стильний дизайнерський кухонний інтер'єр. Вона дозволяє ефективно працювати з посудом різного розміру/об'єму та повноцінно обслуговувати потреби сім'ї, що складається з 1-4 осіб.
Виробником позиціонується як доступна модель середнього класу 2023 року. Має невелику ширину (45 см), підійде для встановлення в кухнях обмеженої площі або відкритих кухонних зон квартир-студій з плануванням типу Open Space. Газова варильна поверхня ELEYUS Magenta 45 IS CF обладнана трьома конфорками різного розміру/потужності: допоміжною (до 1000 Вт), напівшвидкої дії (до 1700 Вт) та великою (2600 Вт) з однорядним полум'ям.
Ще одним важливим достоїнством цієї моделі стали стійкі чавунні грати, виготовлені у вигляді монолітної литої конструкції. Вона є чудовою опорою для посуду, без проблем переносить дію високих температур, а її очищення можна виконувати в автоматичній посудомийній машині. Система електричного запалювання, вбудована в поворотні ручки механічних газових кранів, дозволяє виконувати всі маніпуляції з поверхнею та посудом однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Magenta 45 IS CF нержавіюча сталь
Усі ціни 30 →ELEYUS MAGENTA 45 IS CF | 5 261 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Magenta 45 IS CF | 4 870 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus MAGENTA 45 IS CF | 5 499 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 45 IS CF | 5 026 грн. |
Варочная поверхность Eleyus MAGENTA 45 IS CF | 5 224 грн. |
Модификації ELEYUS Magenta 45 IS CF
Ціни на ELEYUS Magenta 45 IS CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Magenta 45 IS CF нержавіюча сталь | від 4 870 грн. | 30 пропозицій | ||
ELEYUS Magenta 45 BL CF чорний | від 4 870 грн. | 31 пропозиція |