Варильна поверхня ELEYUS Magenta 60 IS CTF нержавіюча сталь
Фото 18 |
ELEYUS Magenta 60 IS CTF нержавіюча сталь 2021 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Magenta 60 IS CTF нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF | 7 986 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus MAGENTA 60 IS CTF | 8 419 грн. |
ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF | 7 946 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF | 8 419 грн. |
Варочная поверхность ELEYUS MAGENTA 60 IS CTF | 8 299 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації ELEYUS Magenta 60 IS CTF
Ціни на ELEYUS Magenta 60 IS CTF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Magenta 60 IS CTF нержавіюча сталь | від 7 906 грн. | 13 пропозицій | ||
ELEYUS Magenta 60 BL CTF чорний | від 6 799 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →