Холодильник ELEYUS MRDW 2150M47 WH білий
Фото 15 |
ELEYUS MRDW 2150M47 WH білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS MRDW 2150M47 WH білий
Усі ціни 16 →Холодильник Eleyus MRDW2150M47 WH | 10 599 грн. |
Eleyus MRDW2150M47 WH холодильник No Frost, 302 л, А+, висота 188 см, 40 Д | 10 599 грн. |
Холодильник ELEYUS MRDW2150M47 WH | 10 599 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Eleyus MRDW2150M47 WH | 9 601 грн. |
Холодильник Eleyus MRDW 2150M47 WH | 10 084 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →