Холодильник ELEYUS VRNW 2186E70 DXL графіт
Фото 16 |
ELEYUS VRNW 2186E70 DXL графіт графіт сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS VRNW 2186E70 DXL графіт
Усі ціни 16 →Eleyus VRNW2186E70 DXL холодильник No Frost, 495 л, А+, висота 186 см, 43 | 26 906 грн. |
Холодильник Eleyus VRNW2186E70 DXL | 32 399 грн. |
Холодильник ELEYUS VRNW2186E70 DXL | 32 399 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Eleyus VRNW2186E70 Dxl | 27 300 грн. |
Холодильник Eleyus VRNW 2186E70 DXL | 28 350 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ELEYUS VRNW 2186E70 DXL
Ціни на ELEYUS VRNW 2186E70 DXL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS VRNW 2186E70 DXL графіт | від 26 150 грн. | 16 пропозицій | ||
ELEYUS VRNW 2186E70 PXL сріблястий | від 26 965 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →