Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л
Відео 7 |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20L |
|
Моторне масло напівсинтетичного типу, створене спеціально для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів. Втім, за словами виробника, марка підходить і для невеликих вантажівок або мікроавтобусів. Відповідає вимогам для використання в двигунах з прямим впорскуванням палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії палива і легкому холодного старту. Відповідає стандартам американської API та європейської АСЕА.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л
Масло моторное ELF Evolution 700 STI 10W-40 (SN) (Бочка 20л) 201543 | 4 733 грн. |
ELF 201543 | 4 308 грн. |
Моторна олія ELF 201543 | 5 335 грн. |
ELF 208418 | 1 463 грн. |
Олія моторна Elf Evolution 700 STI 10W40/20л. / (ACEA A3/B4, API SL/CF, VW | 4 155 грн. |
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 236 грн. | 36 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 819 грн. | 36 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 935 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л | від 1 463 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 л | від 11 472 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л | від 40 762 грн. | 1 пропозиція |