Моторне мастило ELF Evolution 900 SXR 5W-40 5 л (213913)
Відео 8 |
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 5L |
|
Моторне масло синтетичної «рецептури» для великого переліку легкових машин. Може застосовуватись у звичайних і турбованих двигунів бензинового або дизельного типу. Масло підтримує в тонусі движок «залізного коня» незалежно від погоди, умов і манери пересувань. Для продукту характерні відмінні мийні якості і стабільні властивості протягом усього періоду затоки. Висока термічна стабільність ELF Evolution 900 SXR 5W-40 5L і його стійкість до окислення виступають гарантами того, що масло не буде руйнуватися в екстремальних умовах експлуатації.
Мастильний матеріал надійно захищає рушійні частини «нутрощів» силового агрегату при холодному пуску, запобігає передчасний знос важливих вузлів, забезпечує відмінну чистоту елементів мотора. Масло схвалено до використання провідними європейськими автовиробниками (Renault, Mercedes-Benz, Porche, VAG, Peugeot/Citroen), а також відповідає вимогам Chrysler MS-12991 і Fiat 9.55535-M2. Випускається в каністрі об'ємом 5 л.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Купити ELF Evolution 900 SXR 5W-40 5 л
Усі ціни 38 →Elf Evolution 900 SXR 5W-40 5л масло моторне доставка укрпоштою 0 грн | 1 143 грн. |
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 (5л) | 1 415 грн. |
Моторное масло ELF Evolution 900 SXR 5W-40 (5л.) 194877 | 1 467 грн. |
Моторное масло Elf Evolution 900 Sxr 5W-40 5л | 1 593 грн. |
Олива моторна Elf Evolution 900 SXR 5W-40, 5л (41071120954) | 1 495 грн. |
Модификації ELF Evolution 900 SXR 5W-40
Ціни на ELF Evolution 900 SXR 5W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 1 л | від 285 грн. | 35 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 4 л | від 973 грн. | 35 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 5 л | від 1 143 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 60 л | від 12 702 грн. | 8 пропозицій | ||
ELF Evolution 900 SXR 5W-40 208 л | від 51 533 грн. | 1 пропозиція |