Моторне мастило ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л
Відео 7 | 40 762 грн. Купити! Моторное масло Elf Evolution 700 STI 10W-40 (208л.) OA-3535Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись |
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208L |
|
Моторне масло напівсинтетичного типу, створене спеціально для дизельних і бензинових двигунів легкових автомобілів. Втім, за словами виробника, марка підходить і для невеликих вантажівок або мікроавтобусів. Відповідає вимогам для використання в двигунах з прямим впорскуванням палива. Ступінь в'язкості 10w-40 вказує на непогану текучість масла, що зі свого боку сприяє економії палива і легкому холодного старту. Відповідає стандартам американської API та європейської АСЕА.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації ELF Evolution 700 STI 10W-40
Ціни на ELF Evolution 700 STI 10W-40 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution 700 STI 10W-40 1 л | від 236 грн. | 38 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 4 л | від 819 грн. | 37 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 5 л | від 935 грн. | 40 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 20 л | від 1 463 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 60 л | від 11 472 грн. | 5 пропозицій | ||
ELF Evolution 700 STI 10W-40 208 л | від 40 762 грн. | 1 пропозиція |