Змішувач Elleci Aluna Plus
Фото 4 |
Elleci Aluna Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Aluna Plus
Усі ціни 13 →Elleci Elleci Aluna Plus Full Black 40 | 6 999 грн. |
Змішувач ELLECI ALUNA PLUS INOX | 7 999 грн. |
Змішувач ELLECI ALUNA PLUS FULL BLACK 40 | 6 999 грн. |
Гранітний змішувач для кухні Elleci Aluna Plus Black 86 чорний (2112202421 | 6 999 грн. |
Змішувач ELLECI ALUNA PLUS FULL BLACK 40 (17835) | 6 999 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →