Стрічкова шліфмашина Eltos LShM-1010
Фото 5 |
Eltos LShM-1010 1010 Вт1250 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eltos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eltos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eltos LShM-1010
Усі ціни 13 →Шліфмашина Eltos ЛШМ-1010 | 2 079 грн. |
Шліфмашина стрічкова Eltos ЛШМ-1010 7903 | 1 920 грн. |
Стрічкова шліфмашина Eltos ЛШМ-1010 | 1 863 грн. |
Стрічкова шліфмашина Eltos LShM-1010 | 1 729 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина Eltos ЛШМ-1010 | 2 318 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Eltos LShM-1010
Ціни на Eltos LShM-1010 |
---|---|---|---|---|
Eltos LShM-1010 | від 1 729 грн. | 13 пропозицій | ||
Eltos LShM-1250 | від 1 945 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →