Болгарка Eltos MShU-125/20 BL
Eltos MShU-125/20 BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eltos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eltos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eltos MShU-125/20 BL
Усі ціни 15 →Болгарка акумуляторна Eltos МШУ-125/20BL (2 акумулятори, кейс) | 3 769 грн. |
Болгарка акумуляторна Eltos МШУ-125/20 ВL 113955 | 3 450 грн. |
Болгарка (кутова шліфувальна) Eltos МШУ-125/20 BL | 3 170 грн. |
Болгарка Eltos МШУ-125/20ВL | 3 389 грн. |
Болгарка акумуляторна Eltos МШУ-125/20 BL (безщіткова, 20В, 2 акумулятори, | 5 310 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →