Стрічкова шліфмашина Elprom ELShM-920
Фото 5 |
Elprom ELShM-920 920 Вт1210 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom ELShM-920
Усі ціни 9 →Шліфмашина Елпром (ЕЛШМ-920) | 1 976 грн. |
Стрічкова шліфмашина Элпром ELShM-920 | 1 960 грн. |
Стрічкова шліфмашина Елпром ЭЛШМ-920 | 1 976 грн. |
Стрічкова шліфувальна машина Елпром ЕЛШМ-920 | 2 259 грн. |
Стрічкова шліфмашина Элпром ЭЛШМ-920 | 1 959 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Elprom ELShM-920
Ціни на Elprom ELShM-920 |
---|---|---|---|---|
Elprom ELShM-920 | від 1 959 грн. | 9 пропозицій | ||
Elprom ELShM-1210 | від 2 674 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →