Матрац Matroluxe Four Red Rubin 80x200
Фото 7 | від 5 791 до 7 018 грн. Порівняти ціни 10 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Four Red Rubin 15
Характеристики
Matroluxe Four Red Rubin 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Four Red Rubin 80x200
Сортувати
MatroLuxe Рубин (800х2000х200) 0015575071 | 5 791 грн. |
Матрас Matroluxe Four Red Rubin 80х200 | 6 371 грн. |
MatroLuxe Рубин (800х2000х200) 0015575071 | 7 005 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Four Red Rubin/Рубін 80x200 (0015575071) | 7 005 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо