Матрац EMM Denim Capri 150x200
Фото 4 | від 7 897 до 8 689 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:19 см |
Модифікації EMM Denim Capri 16
Характеристики
EMM Denim Capri 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Denim Capri 150x200
Сортувати
Матрас ЕММ Denim Capri 150х200 + наматрасник в подарок | 7 899 грн. |
Матрац Denim Capri 150х200 см (2045331502005) | 7 897 грн. |
Ортопедичний матрац Denim CAPRI, 150х200 | 8 689 грн. |
Матрац ортопедичний Denim CAPRI 150x200 см | 7 899 грн. |
Закрити
Рекомендуємо