Сковорідка Empire EM7547 26 см
Empire EM7547 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM7547 26 см
Усі ціни 8 →Empire EM-7547 | 765 грн. |
Сковорода універсальна Empire EM-7547 27 см | 839 грн. |
Сковорода Empire з антипригарним покриттям 26 см EM 7547 | 790 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям та кришкою Рон Empire EM7547 26 см | 933 грн. |
Сковорода універсальна Empire EM-7547 27 см | 728 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Empire EM7547
Ціни на Empire EM7547 |
---|---|---|---|---|
Empire EM7546 24 см | від 641 грн. | 10 пропозицій | ||
Empire EM7547 26 см | від 728 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →