Гриль-сковорідка Empire EM7537 24 см
Фото 3 |
Empire EM7537 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM7537 24 см
Усі ціни 9 →Сковорода-гриль Empire М-7537 24 см | 284 грн. |
Сковорода гриль с тефлоновым покрытием Уно Empire EM7537 24 х 24 см | 468 грн. |
Сковорода гриль з тефлоновим покриттям Уно Empire EM7537 24 х 24 см | 423 грн. |
Сковорода-гриль Empire 24х24см зі складною ручкою (EM-7537) | 357 грн. |
Сковорода-гриль Empire 24х24см зі складною ручкою (EM-7537) | 366 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Empire EM7537
Ціни на Empire EM7537 |
---|---|---|---|---|
Empire EM7537 24 см | від 282 грн. | 11 пропозицій | ||
Empire EM7538 28 см | від 322 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →