Сковорідка Empire EM7546 24 см
Empire EM7546 24 см26 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Empire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Empire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Empire EM7546 24 см
Усі ціни 9 →Empire EM-7546 | 776 грн. |
Сковорода універсальна Empire EM-7546 25 см | 851 грн. |
Сковорода Empire антипригарне покриття 24 см EM 7546 | 695 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям та кришкою Рон Empire EM7546 24см | 859 грн. |
Сковорода універсальна Empire EM-7546 25 см | 641 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Empire EM7546
Ціни на Empire EM7546 |
---|---|---|---|---|
Empire EM7546 24 см | від 641 грн. | 10 пропозицій | ||
Empire EM7547 26 см | від 728 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →