Сковорідка Edenberg EB-8021 24 см
Фото 3 |
Edenberg EB-8021 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8021 24 см
Усі ціни 17 →Сковорода з кришкою глибока Edenberg 24 см EB-8021 | 752 грн. |
EDENBERG EB-8021 | 776 грн. |
Сковорода глибока гранітна Edenberg EB-8021 сіра 24 см | 697 грн. |
Пательня Edenberg 24см глубока з гранітним покриттям та кришкою (EB-8021) | 710 грн. |
Сковорода глубокая Edenberg EB-8021 2.4 л 24 см | 1 022 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Edenberg EB-8021
Ціни на Edenberg EB-8021 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8021 24 см | від 671 грн. | 19 пропозицій | ||
Edenberg EB-8022 28 см | від 866 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →