SSD Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD256GX300 256 ГБ
Emtec ECSSD256GX300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emtec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emtec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD256GX300 256 ГБ
SSD накопитель Emtec X300 Power Pro 256 GB (ECSSD256GX300) ECSSD256GX300 | 2 057 грн. |
SSD накопичувач Emtec X300 Power Pro 256 GB (ECSSD256GX300) | 3 277 грн. |
SSD накопичувач Emtec X300 Power Pro 256 GB (ECSSD256GX300) | 2 051 грн. |
Модификації Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD256GX300
Ціни на Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD256GX300 |
---|---|---|---|---|
Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD256GX300 256 ГБ | від 2 051 грн. | 3 пропозиції | ||
Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD1TX300 1 ТБ | від 3 977 грн. | 3 пропозиції | ||
Emtec X300 M2 SSD Power Pro ECSSD2TX300 2 ТБ | від 8 320 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →