SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Відео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P256GM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ
Усі ціни 77 →Patriot P300 256GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P256GM28) P300P256GM28 | 965 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 256GB Patriot (P300P256GM28) | 1 108 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P256 | 848 грн. |
SSD накопичувач PATRIOT P300 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 2280 (P300P256GM28 | 1 024 грн. |
SSD диск Patriot P300 256 GB (P300P256GM28) P300P256GM28 | 853 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
6 грудня 2021, 00:20
Совместимость с Gigabyte H310M D3H #
Подойдет ли к Gigabyte H310M D3H?
Motherboard specs: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280 SATA SSD support)
https://download.gigabyte.com/FileList/Manual/mb_manual_h310m-d3h_v1_e.pdf
Motherboard specs: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280 SATA SSD support)
https://download.gigabyte.com/FileList/Ma
Евгений
3 вересня 2021, 14:47
Совместимость GA-H170-HD3 DDR3 #
А будет ли совместимость с мат.платой Gigabyte GA-H170-HD3 DDR3? Подскажите пожалуйста.
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 517 грн. | 63 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 77 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 330 грн. | 64 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 239 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 084 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Швидкість відповідає заявленим даним.