SSD Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1 240 ГБ
Відео 10 |
Apacer AP240GAS2280P4-1 |
|
Твердотільний накопичувач компанії Apacer представляє фірмову лінійку AS, яка об'єднує недорогі рішення у форм-факторі M. 2 2280. Він є молодшим SSD свого сімейства (крім версії на 240 ГБ у продажу зустрічаються варіації більшого об'єму — від 256 ГБ до 1 ТБ). Модель знаходиться на стику початкової і середньої цінової категорії, здатна зацікавити економних геймерів, користувачів, які збирають мультимедійну систему і/або багатофункціональний персональний комп'ютер.
SSD Apacer AS2280P4 M. 2 AP240GAS2280P4-1 240 ГБ базується на флеш-пам'яті 3D TLC NAND, оснащений інтерфейсом PCI-E 3.0 4X з підтримкою технології NVMe. І завдяки таким особливостям він характеризується гідною швидкодією, забезпечуючи швидкісну лінійку зчитування / запису відповідно в 1800/1100 МБ / сек і низькі затримки доступу. У цьому аспекті модель приблизно в 3 рази перевершує можливості SATA-накопичувачів, а також подбати про швидке завантаження операційної системи та/або ресурсномісткого ПЗ, включаючи ігри. З інших фішок варто виділити стандартну 3-річну гарантію і показник напрацювання на відмову в 1.5 млн.годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1 240 ГБ
Усі ціни 43 →Накопичувач SSD 240GB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP240GA | 924 грн. |
SSD диск Apacer AS2280P4 240GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP240GAS2280P4 | 916 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS2280P4 240 GB (AP240GAS2280P4-1) | 1 421 грн. |
Apacer M.2 2280 240GB AP240GAS2280P4-1 | 979 грн. |
SSD накопичувач 240Gb Apacer AS2280P4 (AP240GAS2280P4-1) AP240GAS2280P4-1 | 979 грн. |
Модификації Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1
Ціни на Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4 AP240GAS2280P4-1 240 ГБ | від 916 грн. | 44 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4 AP256GAS2280P4-1 256 ГБ | від 853 грн. | 41 пропозиція | ||
Apacer AS2280P4 AP480GAS2280P4-1 480 ГБ | від 1 329 грн. | 45 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4 AP512GAS2280P4-1 512 ГБ | від 1 454 грн. | 23 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 ТБ | від 2 235 грн. | 60 пропозицій |