Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC-PS500-01
Фото 8 |
EnerGenie EG-PWC-PS500-01 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Купити EnerGenie EG-PWC-PS500-01
Усі ціни 37 →Автомобильный инвертор EnerGenie eg-pwc-ps500-01 500w | 3 240 грн. |
Автомобильный инвертор EnerGenie EG-PWC-PS500-01 | 2 849 грн. |
Перетворювач (інвертор) DC-AC EnerGenie EG-PWC-PS500-01 | 4 499 грн. |
Інвертор EnerGenie EG-PWC-PS500-01 500 Вт | 4 059 грн. |
Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC-PS500-01 500W | 3 000 грн. |
Інвертор EnerGenie EG-PWC-PS500-01 призначений для прямого підключення до автомобільної акумуляторної батареї і включає комплектний кабель довжиною 80 сантиметрів з кільцевими клемами.
Максимальне навантаження
З'єднання через клеми вважається найбільш надійним, оскільки забезпечує міцний контакт. За допомогою цього інвертора можна живити будь-яку електроніку чистою синусоїдальною напругою 230 В. Однак слід врахувати, що сумарна потужність підключених пристроїв не повинна перевищувати 500 Вт у тривалому режимі роботи. У короткостроковій перспективі EnerGenie EG-PWC-PS500-01 може справлятися з піковим навантаженням до 1000 Вт, що корисно для запуску пристроїв, де пусковий струм значно перевищує номінальний.
Бортові інтерфейси
Інвертор має високу ефективність перетворення напруги (близько 92%) і включає вбудований охолодний вентилятор і світлодіодну індикацію стану роботи. Підключення споживачів до інвертора можна здійснити через одну розетку з напругою 230 В або через порт USB A. При максимальному навантаженні пристрій може працювати в температурному діапазоні від -10 до +40°C, а при половинній потужності - до +60°C.
Багаторівневий захист
Інвертор обладнаний системами захисту від перевантаження, перегріву, короткого замикання та неправильної полярності. Пульт дистанційного керування доступний як опціональне доповнення, але не включений у стандартне постачання. Корпус інвертора виконаний із пластику та алюмінію та важить менше 2 кг. Він ідеально підходить для створення автономних систем живлення від автомобільної акумуляторної батареї, що розглядається у відповідній статті.
Модификації EnerGenie EG-PWC-PS500-01
Ціни на EnerGenie EG-PWC-PS500-01 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-PWC-PS500-01 | від 2 499 грн. | 37 пропозицій | ||
EnerGenie EG-PWC-PS1000-01 | від 6 177 грн. | 3 пропозиції | ||
EnerGenie EG-PWC-PS2000-01 | від 9 899 грн. | 2 пропозиції |