Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W Pure Sine (INV16)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W Pure Sine |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W Pure Sine
Перетворювач (інвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W | 3 156 грн. |
Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W CG-00000003569 | 3 299 грн. |
Преобразователь (инвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W | 2 971 грн. |
Перетворювач (інвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W | 2 993 грн. |
Преобразователь (инвертор) DC-AC Green Cell INV16 12V/230V 500/1000W | 2 977 грн. |
Модель інвертора від Green Cell можна легко впізнати за повним найменуванням. Пристрій призначений для перетворення постійної напруги 12 В змінну напругу 230 В і має номінальну потужність 500 Вт, що дозволяє обробляти пікові навантаження до 1000 Вт. У назві фігурує позначення "Pure Sine", що вказує на чисту синусоїду вихідного сигналу.
Чиста синусоїда
Чиста синусоїда як вихідний сигнал забезпечує стабільну напругу без різких перепадів, максимально близьку до параметрів звичайних розеток. Цей тип живлення критично важливий для чутливої електроніки та побутових приладів, щоб уникнути пошкодження обладнання, чутливого до параметрів напруги. Інвертор чудово підходить для резервного живлення опалювальних котлів, ноутбуків та робочих станцій.
Порти підключення
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W Pure Sine оснащений однією стандартною розеткою з вихідною напругою 230 В та додатковим USB-портом, який зручний для заряджання мобільних пристроїв. На передній панелі корпусу також є кнопка увімкнення/вимкнення та контакти для підключення інвертора. Його можна підключити до акумулятора за допомогою комплектного кабелю через затискачі типу "крокодили", а також живити від гнізда автомобільного прикурювача 12 В.
Безпечна робота
Інвертор працює коректно завдяки вбудованим системам захисту від перегріву та неправильної полярності. Також він має захист від перенапруги. Вага автоінвертора трохи більше 1 кг, що робить його компактним і легко переносимим для використання в автомобілі та в побуті, де немає потреби виділяти великий простір для розміщення.