Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine (INV15)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W Pure Sine
Усі ціни 6 →Автомобільний інвертор Green Cell 12V на 230V 3000W/6000W (INV15) Чистий с | 12 792 грн. |
Green Cell Inv15 12V Na 230V 3000W 6000W Czysta Sinusoida | 12 587 грн. |
Преобразователь DC-AC Green Cell INV15 12V/230V 3000/6000W | 11 629 грн. |
Перетворювач DC-AC Green Cell INV15 12V/230V 3000/6000W | 11 560 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 12V на 230V 3000W/6000W (INV15) Чистий с | 13 040 грн. |
Інвертор GREEN CELL INV15 12В/230В 3000 Вт/6000 Вт Чиста синусоїда | 15 466 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →