ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 ВА
Фото 4 |
EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 ВА
Усі ціни 6 →Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-10000, 10000VA (EG-UPSO | 57 999 грн. |
EnerGenie Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-10000, 10000V | 57 999 грн. |
Gembird Ups 10000Va On-Line 6Xc13 Usb (EGUPSO10000) | 55 520 грн. |
Gembird Ups 10000Va On-Line 6Xc13 Usb (EGUPSO10000) | 56 908 грн. |
Gembird Ups 10000Va On-Line 6Xc13 Usb (EGUPSO10000) | 58 296 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Gembird 10000VA On-Line 6xC13 USB EG-UPSO-10000 | 55 424 грн. |
Модификації EnerGenie EG-UPSO-10000
Ціни на EnerGenie EG-UPSO-10000 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-UPSO-6000 6000 ВА | від 45 360 грн. | 4 пропозиції | ||
EnerGenie EG-UPSO-10000 10000 ВА | від 55 424 грн. | 6 пропозицій |