ДБЖ EnerGenie UPS-PC-652A 650 ВА
EnerGenie UPS-PC-652A 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie UPS-PC-652A 650 ВА
Усі ціни 8 →Линейно-интерактивный ИБП EnerGenie UPS-PC-652A UPSPC652A | 1 989 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ EnerGenie UPS-PC-652A UPSPC652A | 1 993 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Gembird UPS-PC-652A Z09010 | 1 946 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Gembird UPS-PC-652A | 1 936 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Gembird UPS-PC-652A (УЦІНКА) | 1 000 грн. |
ще 3 пропозиції