Акумулятор Pkcell 4xAA 2600 mAh (PC/AA2600-4B)
Pkcell 4xAA 2600 mAh 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pkcell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pkcell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pkcell 4xAA 2600 mAh
Усі ціни 15 →PkCell PkCell AA 2600mAh, 1.2V Ni-MH, 4pcs/card AA2600-4B | 463 грн. |
Аккумулятор PKCELL HR06/AA 2600mAh NiMH Rechargeable Battery, Blister/4pcs | 462 грн. |
Акумулятор PkCell AA R6 NiMH 2600mAh * 4 (PC/AA2600-4B) PC/AA2600-4B | 497 грн. |
PKCELL AA R6 NiMH 2600mAh * 4 (PC/AA2600-4B) PC/AA2600-4B | 463 грн. |
Pkcell Акумулятор 1.2V AA 2600 мАг NiMH Rechargeable Battery 4 шт (PC/AA26 | 499 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pkcell
Ціни на Pkcell |
---|---|---|---|---|
Pkcell 2xAA 2600 mAh | від 115 грн. | 17 пропозицій | ||
Pkcell 4xAA 2600 mAh | від 462 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →