Віброплита EnerSol EPC-150RL
Фото 7 |
EnerSol EPC-150RL
Сила удару:31 кН
Двигун:бензиновий
Потужність:9 к.с., 6 кВт
Глибина трамбування:550 мм
Розмір підошви:465 мм, x 420 мм
Всі характеристики
Характеристики EPC-150RL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPC-150RL
Усі ціни 11 →Вібраційна плита реверсна EnerSol EPC-150RL | 62 999 грн. |
Вибрационная плита EnerSol EPC-150RL, реверсивная | 62 999 грн. |
Виброплита бензиновая EnerSol (EPC-150RL) | 62 999 грн. |
Вібраційна плита реверсна EnerSol EPC-150RL | 62 999 грн. |
Віброплита Enersol реверсивна Loncin G270F, 6,62 кВт (EPC-150RL) EPC-150RL | 62 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →