Віброплита EnerSol EPC-095E
Фото 3 |
EnerSol EPC-095E
Сила удару:20 кН
Двигун:електричний, 230 В
Потужність:3 кВт
Частота вібрації:4200 уд/хв
Глибина трамбування:300 мм
Розмір підошви:400 мм, x 580 мм
Всі характеристики
Характеристики EPC-095E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPC-095E
Усі ціни 11 →Вібраційна плита електрична прямохідна EnerSol EPC-095E | 35 999 грн. |
Вибрационная электрическая плита EnerSol EPC-095E | 35 999 грн. |
Виброплита электрическая EnerSol (EPC-095E) | 35 999 грн. |
Вібраційна плита електрична прямохідна EnerSol EPC-095E | 35 999 грн. |
Вібраційна плита прямохідна EnerSol EPC-095E | 35 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →