Віброплита EnerSol EPC-135RL
Фото 9 |
EnerSol EPC-135RL
Сила удару:22 кН
Двигун:бензиновий
Потужність:6.5 к.с.
Глибина трамбування:450 мм
Розмір підошви:380 мм, x 660 мм
OHV з верхнім розташуванням клапанів.
Всі характеристики
Характеристики EPC-135RL
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol EPC-135RL
Усі ціни 11 →Вібраційна плита реверсна EnerSol EPC-135RL | 49 999 грн. |
Вибрационная плита EnerSol EPC-135RL, реверсивная | 49 999 грн. |
Виброплита бензиновая EnerSol (EPC-135RL) | 49 999 грн. |
Вібраційна плита реверсна EnerSol EPC-135RL | 49 999 грн. |
Вібраційна плита реверсна EnerSol EPC-135RL | 49 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →