Бас-гітара Epiphone Embassy Bass
Відео 9Фото 4 |
Epiphone Embassy Bass
Тип:бас-гітара
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:активні, H-H
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Embassy Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Embassy Bass
Epiphone Embassy Bass SAM Smoked Almond Metallic | 32 280 грн. |
Epiphone Embassy Bass SBU - Gitara basowa 4-strunowa | 34 040 грн. |
Epiphone Embassy Bass Wanderlust Green Metallic basowa | 34 040 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →