Бас-гітара Epiphone Jack Casady Bass
Відео 3Фото 6 |
Epiphone Jack Casady Bass
Тип:бас-гітара
Корпус:порожній
Звукознімачі:пасивні, H
Темброблок:пасивний
Гриф:20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Jack Casady Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Jack Casady Bass
Epiphone Jack Casady Bass Faded Pelham Blue basowa | 55 240 грн. |
Бас-гітара Epiphone Jack Casady Signature Bass SB | 47 999 грн. |
Epiphone Jack Casady Bass MG | 45 320 грн. |
Epiphone Jack Casady Bass Sparkling Burgundy basowa | 55 240 грн. |
Бас-гітара Epiphone Jack Casady Signature Bass FPB | 47 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →