Електрогітара Epiphone Les Paul Standard 60s
Відео 17Фото 3 |
Epiphone Les Paul Standard 60s
Тип:електрогітара, форма Les Paul
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Les Paul Standard 60s
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Les Paul Standard 60s
Усі ціни 13 →Epiphone LES PAUL STANDARD 60s EBONY | 36 800 грн. |
Гітара Epiphone Les Paul Standard '60S Ebony | 26 035 грн. |
Epiphone Les Paul Standard 60S It Ice Tea Gitara Elektryczna | 31 320 грн. |
Epiphone Les Paul Standard 60S It Ice Tea Gitara Elektryczna | 32 103 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Standard 60´s Ebony | 37 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →