Електрогітара Epiphone Les Paul Special VE
Відео 18Фото 5 |
Epiphone Les Paul Special VE
Тип:електрогітара, форма Les Paul
Корпус:цільний, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Tune-o-Matic (фіксований)
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Les Paul Special VE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone Les Paul Special VE
Електрогітара Epiphone Les Paul Special VE Vintage Sunburst | 10 999 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Special VE Cherry Vintage | 10 999 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Special VE Walnut Vintage | 10 999 грн. |
Електрогітара Epiphone Les Paul Special VE Ebony Vintage | 10 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →