Акустична гітара Epiphone J-45
Фото 4 |
Epiphone J-45
Тип:акустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:ялина
Бридж:лавр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:лавр
Всі характеристики
Характеристики J-45
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone J-45
Усі ціни 26 →Акустична гітара Epiphone J-45 Studio Natural | 20 800 грн. |
Акустическая гитара Epiphone J-45 Studio Natural | 20 749 грн. |
Гітара Epiphone Masterbilt J-45 Aged Vintage Sunburst Gloss | 36 080 грн. |
Акустична гітара Epiphone J-45 Studio Natural | 18 499 грн. |
Epiphone Slash J-45 Vermillion Burst Gitara Elektro - Akustyczna + Futerał | 49 520 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →