Електрогітара Epiphone SG Standard '61 Maestro Vibrola
Відео 3 |
Epiphone SG Standard '61 Maestro Vibrola
Тип:електрогітара, форма SG
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:тремоло
Темброблок:пасивний
Гриф:червоне дерево, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики SG Standard '61 Maestro Vibrola
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epiphone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epiphone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epiphone SG Standard '61 Maestro Vibrola
Гітара Epiphone Sg Standard 61 Maestro Vibrola Vc Vintage Cherry Gitara El | 27 962 грн. |
Epiphone Sg Standard 61 Maestro Vibrola Vc Vintage Cherry Gitara Elektrycz | 27 280 грн. |
Epiphone Sg Standard 61 Maestro Vibrola Vc Vintage Cherry Gitara Elektrycz | 27 962 грн. |
Електрогітара Epiphone SG Standard '61 Maestro Vibr. | 31 999 грн. |
Epiphone Sg Standard 61 Maestro Vibrola Vc Vintage Cherry Gitara Elektrycz | 28 644 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →