Наручний годинник Epos 3402.142.20.15.25
Відео 3Фото 2 |
Epos 3402.142.20.15.25 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epos.
Купити Epos 3402.142.20.15.25
Чоловічий годинник EPOS PASSION 3402.142.20.15.25 | 57 520 грн. |
Часы Epos 3402.142.20.15.25 | 40 264 грн. |
Чоловічі годинники Epos 3402.142.20.15.25 | 57 520 грн. |
Годинники EPOS 3402.142.20.15.25 | 57 520 грн. |
Декорований циферблат і механізм
Швейцарський виробник Epos в рамках лінійки Passion пропонує елегантні сучасні годинники, створені зі знанням і врахуванням багатих часових традицій своєї країни. Корпус моделі діаметром 43 мм зроблений із сталі сріблястого кольору, циферблат отримав класичну чорну підкладку, яка добре поєднується з шкіряним ремінцем, виконаному в тій же гамі.
Epos 3402.142.20.15.25 оснащені прозорою задньою кришкою і передбачають ще одну оригінальну дизайнерську особливість. І циферблат, і годинниковий механізм мають візерунок Cotes de Geneve, що дослівно перекладається як «женевські смужки». Раніше цей метод оформлення застосовувався майстрами, щоб приховати подряпини, що виникають у процесі складання годин. Сьогодні подібні вертикальні смужки вважаються даниною традиціям і відмінною рисою висококласних механізмів.
Швейцарська точність
У механічних годинниках використовується фірмовий швейцарський калібр ЕТА 2834-2. Він підтримує автозавод, який за умови 10 годин носіння на руці забезпечує запас ходу на наступну добу. Механізм доповнено камінням (25 штук), належить до категорії обслуговуваних (тобто придатних до ремонту) і високоточних. Так, за добу годинники Epos 3402.142.20.15.25, зазвичай, відстають лише на кілька секунд, злегка програючи по цьому показнику сертифікованим хронометрам.
Без подряпин і попадання вологи
Циферблат з трьома стрілками доповнює подвійний календар. Поряд з 3-часовою міткою знаходиться віконце числа місяця, а під «дванадцятьма» вказується день тижня (причому, не скорочення з трьох літер, а слово). Циферблат захищений сапфіровим склом, а вологозахист до 10 АТМ дає можливість плавати і пірнати (без акваланга) з моделлю на руці.
Epos 3402.142.20.15.25 — гідний конкурент багатьом «швейцарцям», що знаходиться на стику базових і преміальних годин. Зазначимо також, що здатна зацікавити покупців і версія з металевим браслетом в комплекті — Epos 3402.142.20.15.30, але коштує вона трохи дорожче.