Саундбар Samsung HW-Q800C
Відео 16Фото 21 |
Samsung HW-Q800C |
|
Технологія Q-Symphony. Адаптивний звук. Підтримка Spotify Connect, Tidal Connect.
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q800C
Усі ціни 41 →Саундбар Samsung HW-Q800C/UA | 19 699 грн. |
SAMSUNG HW-Q800C | 19 864 грн. |
Домашній кінотеатр Samsung HW-Q800C | 19 020 грн. |
Домашний кинотеатр Samsung HW-Q800C | 18 966 грн. |
SAMSUNG HW-Q800C | 19 765 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Звук одним дотиком працює через Bluetooth і сумісний із мобільними пристроями Samsung з Android 8.1 і вище: достатньо при відтворенні музики доторкнутися телефоном до саундбару.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →